З однієї грядки зібрали 600 кг.помідорів і розклали в ящики по 10 кг.а з другої грядки зібрані

помідори розклали в стільки ж ящиків по 15 кг.в кожен.скільки помідорів зібрали з другої грядки?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.

1) 600 : 10 = 60 (шт.) - количество ящиков;

2) 15 · 60 = 900 (кг) - столько помидоров собрали с другой грядки.

Выражение: 600 : 10 · 15 = 900.

Вiдповiдь: 900 кг.