помогите пожалуста задача.у тренажерному залі було 8 двокілаграмових гантелей і кілька

пятикілаграмових нир загальною масою 36 кг.Скільки гир було у залі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение

8*2=16гантели

36-16=20кг

20:5=4 гири

4+8=12 в общем всего вместе