Z1=2+5i Z2=6+7i Знайти суму, різницю, множення, ділення та піднести до степеня


Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Поля.

z_1=2+5i\; \; ,\; \; z_2=6+7i\\\\\\1)\; \; z_1+z_2=(2+5i)+(6+7i)=8+12i\\\\2)\; \; z_1-z_2=(2+5i)-(6+7i)=-4-2i\\\\3)\; \; z_1\cdot z_2=(2+5i)\cdot (6+7i)=12+14i+30i-35=-23+44i\\\\4)\; \; \frac{z_1}{z_2}=\frac{2+5i}{6+7i}=\frac{(2+5i)(6-7i)}{36-49i^2}=\frac{12-14i+30i+35}{36+49}=\frac{47+16i}{85}=\frac{47}{85}+\frac{16}{85}\, i