У два магазини зи складу привезли 10 однакових вантажывок борошна загальною масою 1000 ц . скильки

центнерив борошна отримав кожен магазин якщо до першого привезли 3 вантаживки

Ответы на вопрос

Отвечает Батдыев Ислам.

1) 1000 : 10=100(ц) - скільки має 1 вантажівка.

2) 3*100=300(ц)-скільки привезли центнерів в 1 магазин.

3)1000-300=700(ц)-скільки привезли центнерів в 2 магазин.

Відповідь : 700 ц