З двох міст, відстань між якими 840 км, одночасно назустріч один одному виїхали два поїзди .

Швидкість першого 66 км/год , а другого - на 8 км/год більша. Яка відстань буде між поїздами через 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.

Ответ:

66+ 8 = 74 ( км/год) - шврідкість другого потяга.

66 * 5 = 330(м)

74*5 = 370(м)

330 + 370 = 700(м)

840 - 700= 140 (м) - відстань через 5 год.