Сторони прямокутника дорівнюють 6 см і 10 см. Знайди площу квадрата, периметр якого дорівнює

периметру даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Широких Давид.

Ответ:Площа квадрата 64 см²

Пошаговое объяснение:

1)Знайдемо периметр прямокутника:

P=2*(a+b)

P=2*(6+10)=2*16=32 см

2) Периметр квадрата = периметру прямокутника, тобто 32см.

3) Шукаємо сторону квадрата:

P=4*a, звідси a=P/4=32/4=8см

4)Площа квадрата:

S=a²=8²=64см²