За два рейси автобус перевіз 700 пасажирів. Дітей - 140, жінок - на 260 більше, а решта - чоловіки.

Скільки чоловіків перевіз автобус? Надо короткий запис

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Иван.

Ответ:

140+260=400(ж)-жінок

700-400=300(ч)