Знайдіть чотири послідовних цілих числа, якщо добуток двох менших з них на 54 менший за добуток

двох більших. Помогитееее. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

Ответ:

12,13,14,15

Пошаговое объяснение:

(x+2)*(x+3)-x*(x+1)=54

x²+3x+2x+6-x²-x=54

3x+2x-x=54-6

4x=48

x=48/4

x=12

проверка:

14*15-12*13=54