Знайдіть чотири послідовних цілих чисел, якщо добутої двох більших з них на 58 більший за добутої

двох менших ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мекадилова Эльнура.

Ответ:

13; 14; 15; 16.

Пошаговое объяснение:

1число - х

2число - х+1

3число - х+2

4число - х+3

Произаедение первых двух

чисел - ( х)(х+1)

Произведение последних

двух чисел - (х+2)(х+3)

Составим уравнение:

(х+2)(х+3)-х(х+1)=58

х^2+3х +2х+6-х^2-х=58

4х+6=58

4х=58-6

4х=52

х=52:4

х=13 первое число;

13+1=14 второе число;

14+1=15 третье число;

15+1=16 четвертое число.

Ответ:

13; 14; 15; 16.