Знайти площу прямокутного трикутника, гіпотенуза якого дорівнює 13 см а різниця катетів 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Пелгонен Оля.

Ответ:

30 см²

Пошаговое объяснение:

x²+(x+7)²=13²

2x²+14x-120=0

D=14²-4*2*(-120)=1156

x₁=(√1156-14)/(2*2)=5

x₂=(-√1156-14)/(2*2)=-12

5*(5+7)/2=30 см²