10. Було 15 фруктів різного виду. Узяли по 3 фруу ти кожного виду, зробили з них фреш, і

залишилося 9 фруктів. Зі Скількох видів фруктів зробилифреш?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Тёма.

Ответ: 2 вида

Пошаговое объяснение:

1. 15÷3=5 (всего видов фруктов)

2.15-9 =6 (количество фруктов в фреше)

3. 6÷3 =2 (видов фруктов для фреша)