Число 60 сбільшили на 10% і отримали? варіанти відповіді А 70,Б 76,В 50,Г 600 срочно! 6 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Добрева Аня.

10% = 10/100 = 1/10 = 0,1

60 + 0,1 · 60 = 60 + 6 = 66

Вiдповiдь: i отримали 66.