З 16 днів зимових канікул Сергій 4 дні був у подорожі з батьками. Кожного дня після подорожі 2

години займався підготовкою до ЗНО, 1 годину грав у комп'ютерні ігри, 10 годин спав. Весь інший час зустрічауся з друзями, читав розумові книжки, дивився цікаві фільми. Завдання: 1. На скільки годин більше старанний учень віддав підготовці ЗНО, ніж грав на комп'ютері?2. Яку частину канікул Сергій проспав?3. Скільки відсотків всього часу склала подорож?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Дима.

2*12=24години(провів за підготовкою до  ЗНО)

1*12=12 годин(провів за компютером)

1.1)24-12=12годин(різниця між часом витраченим на підготовку та іграми)

2.1)24*16=384години(тривалість канікул)

2)16*10=160(проспав)

3)160/384*100=41‰(час який він спав у відсотках)

3.1)12*24=288(склала подорож)

2)288/384*100=75 відсотків