Ялина в середньому за рік підростає на 15 см. Висота ялини 12м. Яка висота сосни, якщо її вік такий

самий, як і в ялини, але за рік вона виростає на 19см.

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a₁=0    d=15      S=1200

Sn=a₁+(n-1)*d

0+(n-1)*15=1200

15n-15=1200

15n=1215 |÷15

n=81.    ⇒     Ялині 81 рік.

Sn=a₁+(n-1)*d

Sn₁=0+(81-1)*19=80*19=1520 (см)=15 м 20 см.

Отвечает Зайкова Ленуся.

Пошаговое объяснение:

1200:15=80(р.) ялині і сосні.

80 помножити 19=1520см

1520=15метрів 20см