Точка М поділяє відрізок ВС на частини, до того ж, довжина відрізка ВМ дорівнює а см. Довжина

відрізка МС у 5 разів більша від довжини відрізка ВМ. Знайдіть довжину відпізка ВС. Складіть вираз для розв'язування задачі та знайдіть його значення, якщо а=12.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Мария.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

BM=a,

MC=5a

BC=a+5a=6a

a=12

BC=6*12=72