Периметр прямокутника 16м а його ширина 3м.яка довжина цього прямокутника? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова София.

a=3 м

b=х м

P=16 м

P=2(a+b)

16=2(3+х)

16=6+2х

2х=16-6

2х=10

х=10:2

х=5

Ответ:

b=5 м