Цукор розфасовано у два пакети. Упер-шому пакеті 2,6 кгцукру, що становить52 % всього

цукру.Скільки кілограмівцукру у двох паке-тах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Асмик.

Ответ:

5 kg

Пошаговое объяснение:

1 пакет 2 пакет

2,6 kg x kg

52% 48%

x= (2,6*48):52=2,4kg - 2пакет

1+2 пакет = 2,6+2,4 = 5 kg

Отвечает Бабич Лидия.

Ответ:

5 кг.

Пошаговое объяснение:

2,6 : 52 * 100 = 5 (кг) - в двух пакетах.