Знайдіть кути трикутника, якщо один шз них більший за 2 у 2рази, а за третій на 10


Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

42,5,   85,   52,5

Пошаговое объяснение:

х-один угол

2х-второй угол

х+10- третий угол

сумма углов в теугольнике=180°

значит

х+2х+х+10=180

4х=170

х=42,5°

42,5*2=85°

42,5+10=52,5°