Ганнуся купила 2 пломбірні та 1 еклер і заплатила 35грн.Якби вона купила 1 морозиво і 2 тістечка,

то заплатила б 40грн. Скільки коштує морозиво і скільки коштує тістечко?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рымарчук Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2П+1ЕК=35ГР

ОТСЮДА 1ЕК=35-2ПЛОМБ

1МОРОЖ+2ЕК=40ГР, НО ЕКЛЕР СТОИТ 35-2МОРОЖ

ЗНАЧИТ СОСТАВЛЯЕМ

1МОРОЖ+2*(35-2МОР)=40

1МОР+70-4МОР=40

70-40=4МОР-1МОР

30=3МОР

МОРОЖ=30/3=10ГРВ СТОИТ МОРОЖ

1ПИРОЖ=35-2*10=15ГРВ