У покупця було 108 грн. На 7/9 грошей він купив 4 пари шкарпеток за однаковою ціною. Скільки коштує

одна пара шкарпеток? Срочно ннада з рішенням

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

26грн

Пошаговое объяснение:

1)108*7/9=104(грн)-4 пары

2)104÷4=26(грн)-1 пара