У покупця було 108 грн. На 7 дев'ятих грошей він купив 4 пари шкарпеток за однаковою ціною. Скільки

коштує одна пара шкарпеток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

21грн

Пошаговое объяснение:

1)108*7/9=84(грн)-4 пары

2)84÷4=21(грн)-1 пара