Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його інший катет і гіпотенуза дорівнюють відповідно

40 см і 41 см

Ответы на вопрос

Отвечает Долгушина Алёна.

Ответ:

 \sqrt{ {41}^{2}  -   {40}^{2}  }  =  \sqrt{(41 - 40) \times (41 + 40)}  =  \sqrt{1 \times 81}  =  \sqrt{81}  = 9(cm)

Пошаговое объяснение:

наслідок з теореми Піфагора: квадрат катета дорівнює різниці гіпотенузи і відомого катета