будинок ремонтували 32 робітники.прийняли ще 7 теслярів і 9 штукатурів.скільки робітників тепер

ремонтують будинок. Розвяжи 2 способома

Ответы на вопрос

Отвечает Брютов Сева.

Пошаговое объяснение:

спочатку ремонтувало - 32 робітника

прийняли теслярів - 7 робітників

штукатурів - 9 робітників

Скільки всього робітників ремонтують будинок тепер - ?

1) 9+7=16 робітників прийняли

2) 16+32=48 робітників стало

Спосіб №2

1) 32+7 = 39 робітників стало після того як прийняли теслярів

2) 39+9=48 робітників стало після того як прийняли штукатурів