Визначте ймовірність одночасної зупинки 30 машин із 100 працюючих, якщо ймовірність зупинки однієї

машинки 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Юрий.

Імовірність зупинки однієї машинки p = 0,2 , тоді відповідна імовірність протилежної події q = 1 - p = 0,8. За теоремою Бернуллі

P(\xi=30)=C^{30}_{100}p^{30}q^{70}=\dfrac{100!}{30!70!}0{,}2^{30}0{,}8^{70}\approx0{,}0052