15. Виберіть правильну відповідь. У трикутнику ABC зовнішній кут при вершині С дорівнює 115°. г)

кутA+кутB=55°;в) кутA+кутB=65°;б) кутA+кутB=115°.a) кутA+кутC=115°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Роман.

Ответ: В

Пошаговое объяснение:

кут А + кут В = 180-115 = 65

Отвечает Азимов Назим.

Ответ:б) кутA+кутB=115°.

Пошаговое объяснение:

180-115=65°-кут С

180-65=115°-кутA+кутB