Один із трьох доданків дорівнює 528 см і він становить 4/11 суми.Знайти других два доданки,якщо

другий дожанок становить 3/11 суми

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенафонтова Елена.

1) 528 : 4/11 = 528 · 11/4 = 132 · 11 = 1452 - сумма трёх чисел;

2) 3/11 · 1452 = 1452 : 11 · 3 = 396 - второе слагаемое;

3) 1452 - (528 + 396) = 1452 - 924 = 528 - третье слагаемое.

Вiдповiдь: 396 i 528.