Визнач порядок дій і знайди значення виразів 870-25*4*(800/400)+130


Ответы на вопрос

Отвечает Цогла Міша.

870 - 25 · 4 · (800 : 400) + 130 = 800

1) 800 : 400 = 2

2) 25 · 4 = 100

3) 100 · 2 = 200

4) 870 - 200 = 670

5) 670 + 130 = 800

Вiдповiдь: 800.