Визнач порядок виконання дій і знайди значення виразів 88-(8+6)-42= ; (12-7)+(9+2)= ; 13-(6+5)=


Ответы на вопрос

Отвечает Кайратов Елжан.

Ответ:

1.) 8+6=14; 2)88-16=72; 3) 72-42=30

1.) 12-7=5; 2) 9+2=11; 3) 5+11=16

1) 6+5=11; 2)13-11=2