велосипедист проїхав 20 км. зі швидкістю 10 км/год. і 15 км. зі швидкістю 5 км/год. Знайдіть

середню швидкість руху велосипедиста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Москвин Даниил.

Ответ: 7 км/ч

Пошаговое объяснение:

20:10+15:5=2+3=5(ч)-был в пути

20+15=35(км)-путь

35:5=7(км/ч)-средняя скорость