У дельфінарії було 4 дорослих, а дітей - у 3 рази більше. Скільки всього дорослих і дітей було в

дельфінарії???

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

4*3 = 12

12+4 = 16

Отвечает Лютова Маша.

Ответ:

16 дорослих і дітей було в дельфінарії.

Пошаговое объяснение:

4*3=12 (дітей)

12+4=16 (дорослих і дітей)