Від шматка спочатку відрізали 55 %, а потім 40 % остачі. Скільки відсоткв шматка залишилося?


Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Владимир.

55% = 55/100 = 0,55       40% = 40/100 = 4/10 = 0,4

100% = 1 (целое)

1) 1 - 0,55 = 0,45 - оставшаяся часть;

2) 0,45 · 0,4 = 0,18 - отрезали 40% остатка;

3) 0,45 - 0,18 = 0,27 - оставшаяся часть.

0,27 · 100 = 27%

Вiдповiдь: 27% шматка залишилося.