Мама купила по 1 кг яблук трьох сортів і 4 кг айви. Скільки всього кілограмів фруктів купила мама?


Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Диана.

Ответ:

7кг

Пошаговое объяснение:

1) 1*3=3( кг) -яблук всього

2) 3+4=7(кг)

Відповідь: 7 кг всього мама купила фруктів

   * ( умножить)

или

1*3+4=7(кг)