Купили однакову кількість пакетів печива та сухарів. За печиво заплатили 40 грн, а за сухарі - 56

грн. Яка ціна пакета печива, якщо ціна пакета сухарів на 2 грн більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Братенков Саша.

Ответ:

5 грн

Пошаговое объяснение:

x-вартість печива, тоді х+2 -вартість сухарів.Купили однакову кількість пакетів печива та сухарів.

40/х = 56/ х+2

40(х+2)=56х

40х+80=56х

80=56х-40х

80=16х

х=80:16

х= 5 грн