Два автомобілі розпочали рухатись одночасно назустріч один одному й зустрілися через 3 год.

Швидкість руху першого автомобіля становила 70 км/год, другого - 60 км/год. Скільки год рухався кожний автомобіль? Як змінювалася відстань між автомобілями щогодини? На скільки кілометрів вона змінювалася? Що можна сказати про відстань, яка була між автомобілями на момент початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Богдан.

Ответ:

1) 3год

2) через 1год-260 через 2год-130 через 3год-0 130 щогодини

3) на 130

4) 390км

Пошаговое объяснение:

S=(V1+V2)*t=(70+60)*3=390