Пожалуйста срочно даю 30 баллов !! З практики відомо, що 7% накладних, які проходять перевірку в

бухгалтерії, виявляються невірно оформленими. Навмання відібрано 20 накладних. Яка ймовірність того, що не менше трьох з них оформлено вірно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко София.

Імовірність того, що при перевірці накладних в бухгалтерії виявлять невірно оформленими дорівнює p=\dfrac{7\%}{100\%}=0{,}07, відповідно імовірність протилежної події: q=1-p=0{,}93

Використаємо інтегральну формулу Лапласа

                     P_n(k_1

де функція Ф(х) - функція Лапласа, котра є непарною.

x_1=\dfrac{k_1-nq}{\sqrt{npq}}=\dfrac{3-20\cdot 0{,}93}{\sqrt{20\cdot 0{,}93\cdot 0{,}07}}\approx-13{,}67\\ \\ x_2=\dfrac{k_2-nq}{\sqrt{npq}}=\dfrac{20-20\cdot 0{,}93}{\sqrt{20\cdot 0{,}93\cdot 0{,}07}}\approx1{,}23

Шукана імовірність:

P_{20}(3