сашко з олегом разом вийшли зі школи й розійшлися в протилежних напрямках . через 7 хв відстань між

ними була 854 м сашко рухався зі швидкістю 59м/хв .з якою швидкістю йшов олег?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ: Олег йшов зі швидкістю 63 (м/хв.)

Пошаговое объяснение:

За 7 хв. Сашко пройшов: 59×7=413 (м), а Олег: 854-413=441 (м).  ⇒

Швидкість, з якою йшов Олег: 441:7=63 (м/хв.)