Сашко з Олегом разом вийшли зі школи й розійшлися в протилежних напрямках. Через 7 хв відстань між

ними була 854 м. Сашко рухався зі швидкістю 59 м/хв. З якою швидкістю йшов Олег ?

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогорова Катя.

       59 м/мин <--------------- Школа --------------> ? м/мин

                                            t = 7 мин

1 способ.

1) 59 · 7 = 413 (м) - пройдёт Сашко за 7 мин;

2) 854 - 413 = 441 (м) - пройдёт Олег за 7 мин;

3) 441 : 7 = 63 (м/мин) - скорость Олега.

Выражение: (854 - 59 · 7) : 7 = 63.

2 способ.

1) 854 : 7 = 122 (м/мин) - общая скорость;

2) 122 - 59 = 63 (м/мин) - скорость Олега.

Выражение: 854 : 7 - 59 = 63.

Вiдповiдь: 63 м/хв.