Діаметр колеса купівельного візка 10см. За час перебування у магазині колесо зробило 1000 обертів.

Яку відстань було пройдено?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Настя.

Ответ:

314 метрів

Пошаговое объяснение:

Оскільки d = 10 см, то r = 5 см.

Знаючи радіус, ми можемо знайти і довжину колеса, за формулою C = 2πr.

C = 2 * 3.14 * 5 = (2*5) * 3.14 = 31,4 см;

Отже, оскільки довжина колеса = 31,4 см, то відстань яку це колесо проїде за 1000 обертів дорівнюватиме 1000 довжинам (оскільки за 1 оберт воно проїжджає 1 довжину).

Маємо, відстань, що проїхало колесо за 1000 обертів = 31.4 * 1000 = 31400 см = 314м

Відповідь: 314 метрів

Отвечает Есимова Анель.

Ответ:

314 метров было пройдено

Пошаговое объяснение:

Вычислим периметр колеса по формуле:

Р = πD, где π ≈ 3,14 и D = 10 см

1. Р = 3,14 * 10 ≈ 31,4 см периметр колеса

2. 31,4 см * 1000 ≈ 31 400 см ≈ 314 м было пройдено