Яка площа прямокутника, якщо його довжина 21 см, а ширина - у 3 рази менша?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)21÷3=7(см)-ширина,

2)21×7=147(см²)-площа.