З одного міста з протилежних напрямах одночасно виїхали два автомобілі. Швидкість першого

автомобіля становить 72,5 км/год, що на 8,7 км/год більше, ніж швидкість другого. Якою була відстань між ними через 3,6 год після початку руху? 28 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 490,68 км

Пошаговое объяснение:

72,5-8,7=63,8 км/год. 72,5+63,8= 136,3 км/год. 136,3×3,6=490,68 км