З одного міста в протилежних напрямках одночасно виїхали два автомобілі. Швидкість першого

автомобіля становить 72,5 км/год, що на 8,7 км/год більше, ніж швидкість другого. Якою була відстань між ними через 3,6 год після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

490,68 км

Пошаговое объяснение:

1) 72,5 - 8,7 = 63,8 (км/ч) - скорость 2 автомобиля

2) 72,5 + 63,8 = 136,3 (км/ч) - скорость удаления двух автомобилей

3) 136,3 * 3,6 = 490,68 (км) - расстояние между автомобилями через 3,6 часа