З одного міста в протележному напрямах одно-часно виїхали два автомобіля. Швидкість

першогоавтомобіля становиць 72,5 км/год, що на 8,7 км/годбільше, ніж швидкість другого. Якою була відстаньміж ними через 3,6 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанкова Виктория.
1)72,5-8,7=63,8 швидкість другого
2)72,5+63,8=136,3 км/год швидкість віддалення
3)136,3*3,6=490,68 км
===========================
Отвечает Тимошенко Аліна.
1). 72,5+8,7 =81,2 (км/ч) - скорость 2
2). 72,5+81,2=153,7 (км/ч) - скорость удаления
3) 153,7*3,6=553,32 (км)