дідусь купив буряка та моркву за однаковою ціною. за 3 кг буряка дідусь заплатив 30 грн.Скільки

коштують 5 кг. моркви

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

50 гривень

Пошаговое объяснение:

30:3=10 (грн) ціна за 1 кг

10*5=50 (грн) ціна за 5 кг