Обчисли об'єм куба якщо площа його розгортки дорівнює 216²


Ответы на вопрос

Отвечает Никитичева Эмилия.

Ответ:

279936√6

Пошаговое объяснение:

S(развертки) = S(бок. пов.) = 6 * S(грани) = 6a², где а - сторона куба

6a² = 216² = 36² * 6²

a = 36√6

V = a³ = 36³*6*√6 = 279936√6