Допоможіть! Обчисли об'єм куба, якщо площа його розгортки дорівнює 216 см в квадрате


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Арина.
Площа грані куба a^2
В куба шість граней, тобто його повна площа дорівнює 6a^2
Знайдемо площу однієї грані, так, як повна площа нам відома (площа розгортки)  a^2= \frac{216}{6}
a^2= 216/6
a^2= 36
a= 6
Об'єм кубу V = a^3
6^3=216 
Відповідь: об'єм куба дорівнює 216 сантиметрам кубічних