в урні є картки з номерами від 1 до 100. яка ймовірність того, що вийнята навмання картка не

міститиме цифри 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирянов Илья.

Всього карток : 100

5; 15; 25; 35; 45; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 65; 75;85; 95

Всього 19 чисел, у яких міститься цифра 5, тоді 100 - 19 = 81 чисел, у яких не міститься цифра 5.

Шукана імовірність: P = 81/100 = 0,81