За 3 дні група туристів пройшла 27 км.скільки км пройде ця група за наступних 5 днів,якщо долатиме

щодня на 2 км менше,ніж раніше

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Тансылу.

1) 27:3=9км- швидккість туристів за 3 дня

2)9км - перший день

3)9-2=7км - другий день

4)7-2=5км - третій день

5)5-2=3км-четвертий день

6)3-2=1км- 5 день

7) 9+7+5+3+2= 26км- група пройде за наступні 5 дні

Відповідь: Група пройде 26км за наступні 5 дні