У Петрика було 120 грн, а в його батька - 640 грн. Після то як батько дав Петрику декілька

гривень, грошей у них стало порівнуСкільки гривень батько дав синові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Узмагамбетов Дамир.

Ответ:

260

Пошаговое объяснение:

(640+120):2-120=760:2-120=380-120=260