У хлопчика було 120 гривень а в його батька 640 гривень.Після того як батько дав хлопчикові

декілька гривень грошей стало порівно.Скільки батько дав синові?Будь ласка напишіть детально

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Анастасия.

Ответ:

260

Пошаговое объяснение:

640 + 120 = 760  - гроші батька і сина разом

760 / 2 = 380  - стільки грошей повинно бути у кожного, щоб булдо порівно

380 -120 =260- скільки грошей повинен дати батько сину