За однією партою сидять 2учні.Скільки учнів сидять за п'ятьма такими партами?За шістьма,сімома

партами?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2×5=10 (уч.) 2×6=12(уч) 2×7=14(уч)

Отвечает Здобникова Анна.

Ответ:1)2*5=10(уч)-сидить за 5 партами

Пошаговое объяснение:так як у нас за 1 партою 2 учні ми просто це число множимо на кількість парт